Найпроблемніші бензинові турбодвигуни на вживаних авто.


Двигун перетворює паливо на механічну енергію, що приводить транспортний засіб у рух, забезпечуючи його функціональність та можливість пересування. Водночас турбомотори можуть бути менш надійними через складність своєї конструкції, високі робочі температури та тиски, що створюють додаткове навантаження на компоненти та підвищують ризик зносу або поломок.
Про це написав SUV News.
1.2 TCe / DIG-T (Renault / Nissan)
1.2-літровий бензиновий турбодвигун використовувався в моделях Renault (Clio, Captur, Kadjar) та Nissan (Qashqai, Juke) протягом 2012–2018 років. Найбільше проблемні випуски датуються 2015-2017 роками.
Вже після 60 000-80 000 км багато власників стикалися з критичним зносом двигуна, який потребував капітального ремонту або повної заміни. Проблеми з витратою мастила найчастіше призводили до повної втрати агрегата.
1.4 TSI (EA111) (Volkswagen Group)
1,4-літровий бензиновий турбодвигун встановлювався протягом 2005-2015 років на Volkswagen Golf, Tiguan, Jetta, а також на Skoda Octavia та SEAT Leon.
Мотор вважався економним та динамічним, але власники часто стикалися з дорогими ремонтами вже після 100 000 км, особливо у версіях з сухим DSG.
1.6 THP (BMW / PSA)
Спільна розробка BMW та французької групи PSA. 1,6-літровий бензиновий турбодвигун у 2006–2018 роках був використаний у автомобілях Peugeot 308/3008, Citroën DS4, MINI Cooper S, BMW серії 1 та інших.
Незважаючи на цікаву динаміку, двигун дуже чутливий до якості обслуговування, а ремонт зазвичай складний та коштовний. Мотор часто має проблеми з розтягуванням ланцюга ГРМ, залипанням клапанів VVT, забрудненням впуску через відсутність прямого вприску та постійними помилками в електроніці.
У статті йдеться про проблеми, які виникали у власників автомобілів з турбодвигунами від таких виробників, як Renault, Nissan, Volkswagen, Skoda, SEAT, Peugeot, Citroën, MINI та BMW. Після відносно невеликого пробігу автомобілі вимагали серйозного ремонту або навіть повної заміни двигуна через різноманітні проблеми, пов'язані з його експлуатацією.
Читайте також
- Технології, що рятують життя — ЗСУ показали роботів на фронті
- У Китаї створили робота, що може сам замінювати собі батарею
- Блокування застосунків Face ID на iPhone — як налаштувати функцію
- Як правильно виставити антени Wi-Fi-роутера для кращого сигналу
- OpenAI розкрила масштаби популярності ChatGPT
- Подвійне постукування на iPhone — як увімкнути корисну функцію